Gi en gave
Ansatte
Per Birkeli
Per Birkeli
Daglig leder (100%)
pbirkeli@norea.no
Mobil arbeid: 489 53 828

 
Harald Endresen
Harald Endresen
Informasjonsleder og koordinator for Troens Menn (100%)
hendresen@norea.no
Mobil arbeid: 952 21 948

 

Jostein Sæth
Jostein Sæth
Administrasjonsleder (100%)

jsaeth@norea.no
Mobil arbeid: 400 31 702

Linda Torkelsen
Linda Torkelsen
Informasjonskonsulent (100%)

ltorkelsen@norea.no
Mobil arbeid: 412 35 847

Roald Arnesen
Roald Arnesen
Informasjonskonsulent (100%)

roald@norea.no
Mobil arbeid: 489 53 817

Aina Koland
Aina Koland
Kontorkonsulent (80%)

akoland@norea.no
Mobil arbeid: 489 53 805

Åshild Appleyard
Åshild Appleyard
Kontorkonsulent (80%)

aappleyard@norea.no
Mobil arbeid: 489 53 817

Brit Kari Urdal
Brit Kari Urdal
Informasjonskonsulent (60%)

burdal@norea.no
Mobil arbeid: 459 79 095

Elisabeth Lillebø Sæth
Elisabeth Lillebø Sæth
Informasjonskonsulent og koordinator for Håpets Kvinner (60%)

esaeth@norea.no
Mobil arbeid: 489 53 807
 

Svein Anton Hansen
Svein Anton Hansen
Noreapastor (50%)

shansen@norea.no
Mobil arbeid: 976 55 065

Asbjørn Kvalbein
Asbjørn Kvalbein
Noreapastor (Frivillig)

akvalbein@norea.no
Mobil arbeid: 975 07 839

Øyvind Brennsæter
Øyvind Brennsæter
Radiotekniker (40% prosjektstilling)

obrennseter@norea.no
Telefon arbeid: 489 53 814

 

Vi vil vise omsorg for hele mennesket og forkynne evangeliet om frelse ved troen på Jesus, med et særlig fokus på områder som er stengt for tradisjonell misjon. Vi gjør det gjennom målrettet bruk av elektroniske og digitale medier nasjonalt og internasjonalt.

Gi en gave

Kontakt oss

38 14 50 20

Bergtorasvei 120,
4633 Kristiansand

post@norea.no

Send oss en melding